Díky kapacitě téměř dvě stě lůžek a dostatku školících a konferenčních prostor je Hotel ATOM ideálním zařízením pro skupinové pobyty. Pravidelně ubytováváme účastníky sportovních akcí, firemní kolektivy, školní skupiny, konají se u nás pobytové kurzy. Díky nedalekému plaveckému bazénu a atletickému stadionu s hřištěm je náš hotel ideálním místem pro sportovní soustředění a kempy či školy v přírodě s plaveckým výcvikem.

Skvěle vybavené čtyřlůžkové pokoje

Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé ubytování skupin za zvýhodněných podmínek. Zapomeňte na zastaralé a špinavé ubytovny, u nás na vás čekají zrekonstruované čtyřlůžkové pokoje s moderním vybavením a příslušenstvím. Každý pokoj se skládá ze dvou oddělených ložnic s TV, koupelny a chodby s úložným prostorem, lednicí a varnou konvicí.

Hotel ATOM Trebic pokoj 4.patro Hotel ATOM Trebic pokoj postel

Stravování dle vašich požadavků

Stravování (snídaně, polopenze, plná penze) naplánujeme přesně podle vašeho přání. Rádi se vám přizpůsobíme jak časově, tak skladbou jídelníčku, který lze upravit dle vašeho přání. Můžeme tedy připravit druhou večeři pro sportovce, vegetariánská jídla či jinak upravený jídelníček pro potřeby skupiny i jednotlivců.

Potřebujete kromě pokojů také učebny? Žádný problém, v hotelu jich máme dostatek! Po domluvě nabízíme i doplňkové služby jako je úschova kol, kopírování, praní prádla apod. Rádi vám také pomůžeme zajistit pronájem sportovišť (atletický stadion, plavecký bazén atd.).

Individuální přístup

Pošlete nám svoji poptávku emailem nebo nás kontaktujte telefonicky a my pro vás připravíme nabídku na míru.

Spolupracujeme také s portálem www.dotrebice.cz, který zajišťuje kompletní servis pro vzdělávací exkurze pro školy. Udělejte si se svojí třídou školní výlet do Třebíče!

 

Reference

spartak trebic logo         AVE-KONTAKT logo

 

Tsechischekurse Tomáš Pospíšil

Kontakt

Hotel ATOM s.r.o.
Velkomeziříčská 640/45, 674 01 Třebíč

Email: recepce@hotelatom.cz
Tel: + 420 561 200 123
GSM: + 420 739 348 914
Fax: + 420 568 826 792