Ať cestujete s jedním nebo více dětmi, máme pro vás ten správný pokoj. Pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi, televizorem a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou jsou ideální pro tříčlenné a čtyřčlenné rodiny. V pokojích BASIC je navíc na patře k dispozici kuchyňka s mikrovlnnou troubou a přímo v pokoji rychlovarná konvice.

Cestujte s dětmi v každém věku

Děti do tří let bez nároku na vlastní postel u nás bydlí zdarma. Za dětskou postýlku včetně peřinek účtujeme jednorázový poplatek 200 Kč. Pokud jsou vaše děti již větší, ubytujte je v odděleném pokoji. Rádi pro vás zajistíme pokoje vedle sebe, abyste měli své ratolesti pod dozorem.

Ve všech patrech se lze bezplatně připojit k internetu pomocí WiFi.

Objevujte Třebíč a okolí

Všechny hlavní třebíčské atraktivity jsou z hotelu dostupné pěšky. Procházka do centra města (Karlovo náměstí) trvá osm minut, do židovské čtvrti se dostanete za necelou čtvrt hodinu. Jen dva bloky od hotelu se nachází plavecký bazén Laguna s novým aquaparkem. Další informace o Třebíči naleznete zde.

Okolí Třebíče je velice atraktivní také pro cyklisty. Udělejte si výlet do Dalešic (přehrada, pivovar) a Dukovan (jaderná elektrárna) nebo třeba na zámek v Jaroměřicích nad Rokytnou či Náměšti nad Oslavou. Rádi vám pomůžeme naplánovat program v našem městě i okolí.

Kontakt

Hotel ATOM s.r.o.
Velkomeziříčská 640/45, 674 01 Třebíč

Email: recepce@hotelatom.cz
Tel: + 420 561 200 123
GSM: + 420 739 348 914
Fax: + 420 568 826 792