Cestujete do Třebíče a okolí za prací? V našich pokojích naleznete kromě kvalitního odpočinku také ideální prostředí pro nerušenou práci. Bezplatné připojení k internetu pomocí WiFi je samozřejmostí ve všech patrech. Mezi naše dlouholeté partnery patří řada dodavatelských firem Jaderné elektrárny Dukovany, jejichž pracovníkům poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé ubytování.

Potřebné pracovní zázemí

Potřebujete klid na schůzky? Ubytujte se v našem apartmánu COMFORT. Kromě ložnice s luxusní postelí zde najdete prostorný obývací pokoj, jež  lze využít pro jednání s obchodními partnery či zákazníky. K dispozici je také kuchyňský kout s kávovarem Nespresso. V případě většího jednání nabízíme také pronájem učeben, které lze uspořádat jako zasedací místnost. Cena pronájmu je 150 Kč na hodinu a za poplatek vám rádi zapůjčíme také flipchart či dataprojektor. Tisk a kopírování jsou možné na recepci za poplatek. Na přání vám zajistíme denní tisk, praní i žehlení prádla.

Relaxujte po práci

Jen pár minut chůze od hotelu se nachází plavecký bazén Laguna s wellness. Pokud dáváte po náročném pracovním dni přednost aktivnímu odpočinku, můžete navštívit fitness centrum s alpinningem, které sídlí přímo v budově hotelu. V blízkosti naleznete také hned několik bowlingů a tenisovou halu.

 

Kontakt

Hotel ATOM s.r.o.
Velkomeziříčská 640/45, 674 01 Třebíč

Email: recepce@hotelatom.cz
Tel: + 420 561 200 123
GSM: + 420 739 348 914
Fax: + 420 568 826 792