Hledáte moderní prostory s příjemnou atmosférou pro svůj velký den? Hotel ATOM Třebíč nabízí salonky a společenský sál pro konání svateb.

Variabilní prostory mají kapacitu 20 – 250 osob a umožňují celou řadu uspořádání. Je jen na vás, zda dáte přednost tradiční tabuli nebo raději kulatým banketovým stolům. Parket a podium je samozřejmostí.  Za poplatek nabízíme také zapůjčení bílých textilních povlaků na židle.

Svatební menu

Nepostradatelnou součástí svatebního dne je i vynikající jídlo. Svatební menu sestavíme na míru dle vašich představ. Rádi pro vás připravíme jak klasický vývar a svíčkovou, tak modernější variantu svatební hostiny. Večerní raut je pak čistě na vaší fantazii. Kontaktujte nás pro návrh složení svatebního menu a kalkulaci.

Výzdoba prostor

Díky neutrální barevnosti prostor (dominuje šedá barva) lze výzdobu ladit do celé škály tónů dle přání nevěsty a ženicha. Přejete si svatbu do žluta, lila nebo třeba zelena? U nás to není žádný problém, s naší dekoratérkou rádi vám pomůžeme s realizací výzdoby v podobě textilií, ubrousků, květin a dalších doplňků.

Svatba Třebíč Hotel ATOM Svatba Třebíč Hotel ATOM 2

Svatební noc

Při uspořádání svatby v našich prostorách nabízíme novomanželům noc v novém apartmánu zdarma. Kromě luxusní postele a vany, zde bude čekat také malé překvapení.

Kolik stojí svatba?

Tato informace samozřejmě zajím všechny snoubence. Odpověď na ni však umíme až po osobní schůzce, kde nám sdělíte své představy a požadavky. Cena se samozřejmě odvíjí od počtu hostů, ale také od volby menu pro svatební oběd, složení rautu, konzumace nápojů a dalších faktorů. Pronájem prostor je zdarma.

Pro více informací kontaktujte naši koordinátorku společenský akcí Renatu Sedláčkovou, email: renata.sedlackova@hotelatom.cz
GSM:  +420 775 606 363

Kontakt

Hotel ATOM s.r.o.
Velkomeziříčská 640/45, 674 01 Třebíč

Email: recepce@hotelatom.cz
Tel: + 420 561 200 123
GSM: + 420 739 348 914
Fax: + 420 568 826 792